Linear Tavan Sistemleri

Linear Tavan Sistemleri

Safran Dizayn Linear tavan panelleri; Masif ağaç çıtalarının istenen aralıklarla dizilimiyle ya da taşıyıcı sisteme entegre edilerek kullanılabilen Linear Tavan dekoratif bir tavan sistemidir. Dış ve iç mekanlarda kullanılabilen Linear tavan sistemleri kusursuz bir görünüm verdiği gibi kolaylıkla da demonte edilebilir.

Linear Tavan panellerinde malzemelerin kesimi ve işlenme kolaylığı, ölçülerinin istenildiği şekilde olması, tasarımcılara iç ve dış mekanlarda çeşitli şekillerde görsel olarak dizayn etme olanakları sunmaktadır. Linear Tavan sistemleri, estetiktir ve ortamın havasına katkı sağlamaktadır.

Linear tavan, uygulanan yüzeye hacim katar, dekoratif olarak farklı bir hava kazandırmaktadır. Kesintisiz görünür ancak kolay bir şekilde demonte edilebilmektedir. Bu sayede Linear tavan sistemleri sınırsız bir tasarım imkanı özgürlüğü sunmaktadır. Linear Tavan, tavan boşluğuna erişim imkanı sağlamaktadır.

Linear tavan sistemleri, basit silinebilme yöntemi ile temizlenebilen, sağlığa zarar vermeyen, steril ve antibakteriyel bir asma tavan sistemidir. Linear tavan sistemleri, alışveriş merkezleri, otellerde, toplantı salonları veya konferans salonlarında kullanılmaktadır.MONTAJ AKSESUARLARI
m² Sarfiyat Tablosu
Birim
Miktar
Tırnaklı Taşıyıcı
mt
1,00
Tırnaklı Taşıyıcı Ekleme Parçası
ad
0,34
Çelik Dübel
ad
1,00
Askı Teli
ad
1,00
Askı Maşası
ad
1,00
Baffle Tavan
Baffle Tavan
Baffle Tavan